Начало Електроматериали Конзоли и разклонителни кутии за гипсокартон Двойна конзола Kopos KPL64-50/2LD - 50 мм. дълбочина с меки мембранни отвори
Ш:138/В:68/Д:50 мм. Междуцентрие 71 мм. Всяка конзола идва със закрепени винтове към конзолата. Подходяща за Немски стандарт ключове и контакти. С меки мембрани, за по-добра топло/шумоизолация.
  • Марка:
  • Код:
  • Тегло:
    0.060 кг
Бърза поръчка без регистрация
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Брой:
  • Брой модули:
    2
  • Диаметър Ø:
    Ø68
  • Дълбочина мм.:
    50
    мм.
  • Материал:
    PVC
Нови продукти
Най-продавани
  • Единична рамка хоризонтална Schneider Asfora EPH5800171 - Антрацит
    -22%
    виж отстъпката
    Отстъпки за вас
    Суми без ДДС:
  • Контакт Шуко 16A Schneider Asfora EPH2900171 - Анрацит
    -22%
    виж отстъпката
    Отстъпки за вас
    Суми без ДДС:
  • Контакт Шуко 16A Schneider Asfora EPH2900121 - Бял
    -22%